• “Bilgili ve Ahlaklı Bir Neslin Yetişmesine Katkı Sunuyoruz”
  “Bilgili ve Ahlaklı Bir Neslin Yetişmesine Katkı Sunuyoruz”
 • GÜRKAN: MALATYA’NIN EN ÖNEMLİ MARKA DEĞERİ YENİ MALATYASPOR’DUR
  GÜRKAN: MALATYA’NIN EN ÖNEMLİ MARKA DEĞERİ YENİ MALATYASPOR’DUR
 • MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU BU YIL LİGLERDEN KÜME DÜŞME KALDIRILSIN
  MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU BU YIL LİGLERDEN KÜME DÜŞME KALDIRILSIN
 • “Ayak Tenisi Maçlarıyla Farkındalık Oluşturduk”
  “Ayak Tenisi Maçlarıyla Farkındalık Oluşturduk”
 • AYAK TENİSİ TURNUVASI 1.ETABININ FİNAL MAÇLARI NEFESLERİ KESTİ
  AYAK TENİSİ TURNUVASI 1.ETABININ FİNAL MAÇLARI NEFESLERİ KESTİ
 • BATTALGAZİYE 10 MİLYON LİRALIK SPOR YATIRIMI
  BATTALGAZİYE 10 MİLYON LİRALIK SPOR YATIRIMI
 • SAYIN BAKANIMIZIN MALATYA’YA ÖZEL BİR İLGİ VE ALAKASI VAR
  SAYIN BAKANIMIZIN MALATYA’YA ÖZEL BİR İLGİ VE ALAKASI VAR
 • YENİ MALATYASPOR YALNIZ DEĞİLDİR!
  YENİ MALATYASPOR YALNIZ DEĞİLDİR!
 • YEŞİLYURT BELEDİYESİ AYAK TENİSİ TURNUVASININ FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI
  YEŞİLYURT BELEDİYESİ AYAK TENİSİ TURNUVASININ FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI
 • GÜRKAN: HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ DOĞRU BİÇİMDE YAPSIN
  GÜRKAN: HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ DOĞRU BİÇİMDE YAPSIN
MASED HABER
Dobra Dobra
Dobra Dobra

Dobra...

“Bilgili Ve Eğitimli Toplumların Geleceği Daha Parlak Olur”
“Bilgili Ve Eğitimli Toplumların Geleceği Daha Parlak Olur”

“Bilgili Ve Eğitimli Toplumların Geleceği...

“Kooperatifimizin Faaliyetleri, Tarımsal Kalkınma Hedeflerimize Katkı Sunacak”
“Kooperatifimizin Faaliyetleri, Tarımsal Kalkınma Hedeflerimize Katkı Sunacak”

“Kooperatifimizin Faaliyetleri, Tarımsal Kalkınma Hedeflerimize Katkı...

BAŞKAN GÜRKAN, TV PROGRAMINDA ARSLANTEPE’Yİ TANITTI
BAŞKAN GÜRKAN, TV PROGRAMINDA ARSLANTEPE’Yİ TANITTI

BAŞKAN GÜRKAN, TV PROGRAMINDA ARSLANTEPE’Yİ...

VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN HERŞEYDEN ÖNEMLİ
VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN HERŞEYDEN ÖNEMLİ

VATANDAŞLARIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN HERŞEYDEN...

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılığa Göz Açtırmıyor
Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılığa Göz Açtırmıyor

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılığa Göz...

BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLERE ÜNİVRESİTE TERCİH REHBERLİĞİ
BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLERE ÜNİVRESİTE TERCİH REHBERLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN GENÇLERE ÜNİVRESİTE TERCİH...

“Yeni Hizmet Binamız, Bölgemize Farklı Değerler Kazandıracak”
“Yeni Hizmet Binamız, Bölgemize Farklı Değerler Kazandıracak”

“Yeni Hizmet Binamız, Bölgemize Farklı...

BAŞKAN GÜDER’DEN ESNAFLARA KORONA VİRÜS DENETİMİ
BAŞKAN GÜDER’DEN ESNAFLARA KORONA VİRÜS DENETİMİ

BAŞKAN GÜDER’DEN ESNAFLARA KORONA VİRÜS...

TOPLUMSAL FARKINDALIĞIN YENİDEN OLUŞTURULMASINA İHTİYACIMIZ VAR
TOPLUMSAL FARKINDALIĞIN YENİDEN OLUŞTURULMASINA İHTİYACIMIZ VAR

TOPLUMSAL FARKINDALIĞIN YENİDEN OLUŞTURULMASINA İHTİYACIMIZ...

Dobra Dobra
Dobra Dobra

Dobra...

Dobra Dobra
Dobra Dobra

Malatya Ak Parti Malatya İl...

KADINLARIN BU ŞİDDETE HİÇMİ ROLÜ YOK
KADINLARIN BU ŞİDDETE HİÇMİ ROLÜ YOK

KADINLARIN BU ŞİDDETE HİÇMİ ROLÜ...

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK TI…
HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK TI…

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK...

UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ
UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ

UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ...

Dobra Dobra
Dobra Dobra

“Kösedağı Kadar Büyük Elif Gibi...

Bu zihniyet ne istiyor acaba
Bu zihniyet ne istiyor acaba

Bu zihniyet ne istiyor...

Dobra Dobra
Dobra Dobra

Dobra...

Corona Türkiye Tablosu 6 Temmuz 2020
Corona Türkiye Tablosu 6 Temmuz 2020

Corona Türkiye Tablosu 6 Temmuz...

EVLİLİK VE AİLE
EVLİLİK VE AİLE

EVLİLİK VE...

Yalvarıyorum
Yalvarıyorum

Merhaba sevgili okuyucular. Bugün size...

MASED HABER
Dobra Dobra
Tahir TOPTAŞ Tahir TOPTAŞ tahirtoptas@hotmail.com

Malatya Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca’yla Röportaj

Mased Haber: Akpartinin şuanki malataydaki gücünü neye borçluyuz seçim döneminde her 10 kişiden 6’sı akparti’li idi şimdi her 10 kişiden 8’i akparti’li diyor nasıl bir çalışma yaptınız
İhsan Koca : Öncelikle Masedhaber.com a çalışmalarından dolayı başarılar diliyorum kısa sürede Malatya’nın ve doğunun sesi olması ve gündem oluşturması takip edilmesi açısından basın adına Malatya’mız adına tebrik ediyorum. Sorunuza gelince en başta elbette Sayın Cumhurbaşkanımız tecrübeli, güçlü ve kendine özgü dik duruşuna olan reisin liderliğinde sağlanan başarıların Halkımızın teveccühünün ve sevgisinin temelinde reise olan güven ve sevgi yanında reisimiz Cumhurbaşkanımız halkın istek ve taleplerini çok yakından takip ettiği için ve tüm Milletine güvendiği için millette reisine güvenip destek veriyor. Malatya teşkilatı olarak’da yerelde halkımızın beklentilerine taleplerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. 24 haziran 2018 genel seçimlerde gerek yerel seçimlerde olsun Malatya’lı reise bağlılığını ve desteğini en üst seviyede verdi vermeye’de devam etmektedir. Türkiye’de oyunu artıran tek siyasi parti ak parti olmuştur sizin aracılığınız ile de hemşehirlerime tekrar teşekkür ediyorum Akparti il başkanı olarak gurur duyuyorum.
Hem teşkilat olarak hem yerel yönetimler olarak hemde milletvekillerimiz olarak uyum içerisinde şehrimizin problemlerini çözme noktasında birlikte haraket etmemizde halkımızın gözünde kabul görülmüştür. Akparti olarak halkımızın taleplerini karşılama noktasında gayretlerimizi sürdürmüş ve daha çok çalışmayı kendimize görev bildik reisimizde bize emir ve talebi halka hizmete sınır tanımayın olmuştur.

Mased Haber : Adalet Sarayının yapılması noktasında Cumhurbaşkanımız. Arsa tehsisi konusunda kararnameyi imzaladı Eski askeri hastanesi bölgesinde yapılması konusunda gelişmeler hangi aşamada bir avukat olmanız vesilesi ile Adliye binasının yetersizliğini siz daha yakından bilirsiniz.
İhsan Koca : Yıllardır Malatya’nın Adalet sarayına ihtiyacı olduğunu devamlı dile getirdik mevcut binanın yemediğini tüm Malatyalılar görmekte icra başka binada denetim başka binada dağınık bir yapılanma ile karşı karşıyayız hem vatandaşlarımız mağdur hem hakimlerimiz savcılarımız hem avukatlarımız hem’de Adliye personeli mağdurdu daha önce beyler deresi bölgesine yapılması planlanmıştı şehrin dışında olması ulaşım noktasında halkımızda zaman ve ekonomik olarak zarar vereceğinden teşkilat olarak teşkilattan kastım milletvekillerimiz B.Ş belediye başkanımız ilçe belediye başkanımız ile yaptığımız istişareler sonucu şuan tahsisi Adalet bakanlığına yapılan yeşiltepe bölgemizde bulunan askeri hastanemizin olduğu bölgeyi Ankarada ciddi lobi faaliyetleri yaparak 100 dönüm araziyi adalet sarayı yapılması için kazandırdık içerisinde çok güzel sosyal tesislerde olacak Malatyanın Adalet yükünü kaldırcak bir Adalet Sarayı yapılacaktır.malatyamıza hayırlı olsun
Mased Haber : Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Turgut Özal üniversitesi Tıp Fakültesine Hastane olarak bağlandı Malatyaya bir şehir hastanesi yapılacakmı Cumhurbaşkanımız 30 büyük şehre şehir hastanesi yapılacak sözünü hatırlatmak istiyorum.
İhsan Koca : Malatya devlet hastanesinin hizmet gelirlerinin artması ve akademisyenlerin daha çok gelmesi açısından Eğitim ve araştırma hastanesi oldu toplamda kadın doğum ve çocuk hastanesi dahil. 900 yatak kapasiteye sahip ve yapılan projelerde fizik tedavi merkezininde yanına yapılması ile tam bir sağlık kompleksi olacaktır. Ve aynı zamanda eski devlet hastanesi sahasına yapılan devlet hastanemizde 300 yataklı orasıda en kısa süredehizmete girecek. Hastanelerimizde doluluk oranı %45-50 civarındadır o yüzden malatyamızın acil bir şehir hastanesine ihtiyacı yoktur. Ve bende çok acil bir şehir hastanesi ihtiyacı olduğunun kanatinde değilim bu yapılmayacak anlamında da değildir ihtiyaç hissedilirse Akparti yapar.
Mased Haber : Sayın başkanım tekrar siyaset dönmek istiyorum çok yoğun çalışmalarınızdan dolayı bize zaman ayırdınız bu zamanı iyi kullanmak istiyorum yaptığınız tüm çalışmalarda devamlı muhalefet eleştirmekte özellikle pandemiden önce hastaneler hakkında muhalefetin iddaları vardı şimdi ise özellikle chp yönetimi bir u dönüşü yaptı nasıl değerlendiriyorsunuz.
İhsan Koca : dünyayı saran covid-19 denen salgın döneminde ülkemiz süper devletleri kıskandıracak bir başarı elde etti reis ülkede sağlık sistemine çok önem vermeseydi şehir hastaneleri yapılmasaydı sağlık personeli yetersiz ve aynı zamanda alt yapı olarak eksik olsaydı muhalefet acaba daha neler söylerdi bu kadar başarıyı hizmeti maalesef kaldıramayan söylemi olmayan bir ana muhalefet ve yavru muhalefet var dünyada hiçbir ülkede böyle muhalefet yok pandemi dönemini bile kendi siyasi faydaları için kullanmaya çalışan muhalefet ancak konuşur Akparti hizmet üretir çözüm üretir
Mased Haber : 15. Temmuzun 4.yılını geride bıraktık hain saldırının ardından şu 4. Yıl içinde mücadele ne aşamada darbe söylentilerine ne dersiniz.
İhsan Koca : Bundan sonra Ülkede sadece terör örgütü değil darbe hayalinde olanlar dahi bir kalkışmaya cesaret edeceklerine dahi ihtimal vermiyorum olsa bile milletimiz 15. Temmuzda gösterdiği birlikteliği dayanışmayı cesareti fedakarlığı bu defa daha ağır bir şekilde gösterecektir. Bu millet artık uyanmıştır fetöye pkk’ya ve diğer vatan bayrak toprak ve din düşmanlarına bu millet pirimde tavizde vermeyecektir.
Devletimizin tüm kurumları terör örgütleriyle mücadeleyi en üst seviyede yapmaktadır yapmayada devam edecektir. Sizlerde yakından takip ediyorsunuz Emiyet istihbarat ve diğer kurumlar ortak çalışıyorlar yeni göz altılar yeni tutuklamalar oluyor ve bu göz altılar tutuklamalar bu hainler bitene kadar devam edecektir.
Mased Haber : Akparti kongreleri ne aşamada ve Malatyalı hemşehrilerimize olan mesajınız ne olur.
İhsan Koca : yakında ilçe kongrelimizi ve akabinde il kongremizi yapacağız yeni arkadaşlarımızla daha güçlü bir Akparti teşkilatı ile malatyamıza ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Sizin aracılığınız ile tüm Malatyalıların ve tüm islam aleminin kurban bayramını şimdiden tebrik eder insanlığın başındaki bu virüs belasını bir an önce yok olmasını Rabimden niyaz ederim Mased Haberede bu vesileyle güzel sohpetlerinden dolayı teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim.

MASED HABER


Tahir TOPTAŞ » Yazarın Diğer Yazıları

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa